instagram beğeni satın al

instagram beğeni satın al Instagram üzerinde öne çıkması sürpriz değil. Sonuçta, bu marka tüm medya platformlarında öne çıkıyor – Elon Musk, CEO’su, Twitter’da önemli bir oyuncu.

Tesla ürünü Instagram üzerinde ağır bir ürün olsa da, marka bu kanal üzerinden araçla ilgili en küçük ayrıntıları (ilginç ayrıntıları ekleyebiliriz) vurgulayan harika bir iş çıkarır.

İşte Tesla’nın Instagram’da kullanabileceği önemli noktalar:

instagram takipçi satın al gerçekten videoya odaklanıyor. Yayınlarının yaklaşık% 80’i fotoğraf yerine videolardır.
Sahnelerin arkasına giderler ve başka bir Instagram hesabının sağlayamayacağı içerik sağlarlar. Bu, tam olarak hangi marka profillerinin odaklanabileceğidir – yalnızca gönderebileceğiniz içerik.

3. Ulusal Coğrafi

instagram takipçi
Afrika’daki leoparlara pandalar (en tatlı olanı) yiyen fotoğrafların en güzelini yayınlamanın yanı sıra National Geographic, ‘sahne arkası’ fotoğraflarının ötesine uzanıyor. National Geographic, kar amacı gütmeyen bir bilimsel ve eğitim enstitüsü olan National Geographic Society’nin resmi dergisi. Instagram hesabının ana odağı, gezegenimizi keşfetmek ve korumak için farkındalık yaratmaktır.

Instagram’da National Geographic’ten kullanabileceğiniz önemli noktalar:

İnanılmaz fotoğraflar – gerçekten inanılmaz fotoğraflar. National Geographic, yüksek kaliteli fotoğraf içeriği olan Instagram profilleri üzerinde yeniden içerik kullanır.
Her fotoğraf, üzüntüden elasyona, bir şekilde, biçim veya formda duygu uyandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir